Mød holdet

Her kan du møde hele holdet bag Danmarks bedste digitale læremidler.

Andreas Abilio Arroyo Knudsen
Webudvikler
Sys Abrahamsen
Illustrator
Malene H. Andersen
User experience researcher
Nadia Bach Andersen
Digital Marketing Strategist
Lise Andersen-Alstrup
Redaktionschef
Sandra Friis Asmussen
Studentermedhjælper
Alexander Babiy
Intern
Simone Bach-Dissing
Læremiddelkonsulent
Karina J. Ø. Bai
Læremiddelkonsulent
Asger Norskov Bak
Frontend webudvikler
Martin Bak
Brugersupport
Regine Johanne Banke
Teamleder for UX/UI
Mie Bardrum
Teamleder for korrektur
Clara Bettina Behrmann
Product Owner
Lars Bolvig
Frontend Webudvikler
Rasmus Klingsholm Borg
Data protection koordinator
Mattias Bregnballe
Grafiker
Josephine Alberte Brinch
Studentermedhjælper
Maja Broberg
Videografiker
Mathias Brocks
UX/UI designer
Monica Brun
Implementeringskonsulent og digital redaktør
Elena Bundgaard
Studentermedhjælper
Jonas Bährentz
QA Specialist
Elena Revilla Canete
Web Developer
Heine Carlsen
Digital redaktør, fremmedsprog
Thomas Carlsen
Webudvikler
Maria Vedel Christensen
Redaktionsassistent på Tyskfaget
Jesper Eiby Christoffersen
Direktør
Henriette Dahlsgaard Jensen
HR-specialist
Henning Samuel Dall
Webudvikler
Lasse Danegod
Korrekturlæser
Marie Danø
Redaktionschef
Astrid Helene Deleuran Næsager
Piccoline
Charlotte Dysted
Bogholder
Thomas Effersøe
Development Team Lead
Kim Egede Jakobsen
DevOps specialist
Anne Strand Ehlers
Digital produktionschef
Dorte Sofie Mørk Emus
Digital redaktør, børnehaveklassen og dansk
Bo Engbirk
Business Analyst
Jonas Fabricius-Pagh
Studentermedhjælper
Oksana Fain
Test Specialist
Juliane Giering Fejerskov
Korrekturlæser på Tyskfaget
Hasse Stege Geil
Senior Financial Controller
Roman Grynyshyn
Web Developer
Rikke Halland
Chief Product Manager
Maja Hansen
Digital redaktør, fremmedsprog
Niels Christian Harkjær
Team Lead Sales
Grith Henriksen
Teamleder for Kommunikation og Marketing
Helene Holm
Studentermedhjælper
Marcus Hougaard
Brugersupport
Michael Wikkelsø Håkan
CFO
Ditte C. Jensen
Teamleder for sprog og børnehaveklassen
Maria Jul Lindemann
Læremiddelkonsulent
Flemming Juul
Webudvikler
Malene L. Jørgensen
Digital redaktør, dansk
Rasmus Jørgensen
Webudvikler
Tanja Jørgensen
Teamleder for film
Tarja Maria Kesti
Receptionist og Salgsassistent
Jens Peter Klinkby Jensen
Testspecialist
Andriy Kobzar
Web Developer
Nadja Brix Koch
Teamleder for Upload
Viktor Kondolovskyi
Web Developer
Maja Konstmann
Korrekturlæser
Dima Koroliuk
DevOps Engineer
Maria Kramar
Web Developer
Bo Kristensen
CTO
Jóhannes Kristjánsson
Innovationschef
Anja Kruse Partsch
Digital redaktør, dansk
Andrii Kulchytskyi
Web Developer
Frederikke Christine Lange
Illustrator
Rose Larsen
Implementeringskonsulent
Rune Larsen
Salgs- og markedschef
Viggo Lehrmann Hansen
Uploader
Christina Stæhr Lindegaard
Økonomimedarbejder
Mette Julie Lindhardtsen
HR-chef
Louise Bødker Lindkvist
Digital redaktør, praktisk-musisk
Rasmus Lindquist
It-projektleder
Casper Lohman
Digital redaktør, naturfag
Cecilia Hertz Lohse
Studentermedhjælper
Thomas Lorenzen
Webudvikler
Jesper Luther
Implementeringskonsulent
Roman Lyga
Test Specialist
Kasper Løndal
Digital Marketing Strategist
Maher M'hiri
Webudvikler
Evgeniy Matkovskyi
Web Developer
Stephanie Munch Jensen
Development Team Lead
Eva Müller
Digital redaktør, praktisk-musisk
Søren Kasper Müller
Servicemedarbejder
Helga Negendahl Madsen
User experience designer
Ann-Birthe Overholt Nicolaisen
It-didaktisk konsulent
Anders Nielsen
Projektleder
Anders Peter Nielsen
Implementeringskonsulent
Frederikke Nielsen
Piccoline
Kennet Just Nielsen
Læremiddelkonsulent
Niels Peter Nielsen
Digital redaktør, kulturfag
Emilie Richmann Olsen
Studentermedhjælper
Dennis Outzen
QA specialist
Thomas Overholt
Chief Marketing Officer
Anton Patrikeyev
Web Developer
Lise Kloborg Pedersen
Digital redaktør, dansk
Olena Pita
Test Specialist
Ievgenii Poberezhnyi
Test Specialist
Dima Popovichenko
Scrum Master/Web Developer
Julia Radovici
Controller
Karina Sivgård Rasmussen
Kok
Vitaliy Ribachenko
Web Developer
Kia Riedel Jensen
Uploader og rettighedskoordinator
Gry Riemann
Digital redaktør, naturfag
Camilla Roos
Kommunikations- og marketingskonsulent
Tina Rostock
Digital redaktør, kulturfag
Artem Rozdorozhnuk
Scrum Master/Web Developer
Anke Sandleben-Krah
Korrekturlæser og medhjælper på tyskfaget
Christopher Frederick Wiin Schenk
Junior webudvikler
Knud Sehested
Læremiddelkonsulent
Dmitri Sergejenkov
Webudvikler
Mikael Hrannar Sigurdsson
Studentermedhjælper
Pernille Sihm
Teamleder for Illustration
Mie Borg Sirich
Redaktionsassistent, dansk
Brian Høilund Skafte
IT operation specialist
Maria Skelbæk-Bundesen
Digital redaktør, dansk
Julie Skotte
Product owner
Victor Slavinskiy
Web Developer
Thor Solli
Webudvikler
Kim Stadil
Digital Marketing Strategist
Ihor Sukhov
Web Developer
Aswini Sureddy
Køkkenassistent
Jens Søgaard
Webudvikler
Charlotte Sørensen
Digital redaktør, naturfag
Daniel Sørensen
Læremiddelkonsulent
Thomas Askjær Sørensen
Digital redaktør, kulturfag
Thomas Tandberg Nolsøe
Testspecialist
Mike Theodorsson
Webudvikler
Martin Thomsen
Teamleder for implementering
Sarah Tingleff
Digital redaktør, dansk
Kathrine Karoline Kesia Tjørved
Uploader
Odin Tribler
Development Team Lead & Chief Developer
Thomas Tønnesen
Teamleder for naturfag, kulturfag og praktisk-musisk
Nicolaj Valberg Sundahl Henriksen
UX/UI designer
Clara Valgaard Jørgensen
Piccoline
Maiia Vasylska
Web Developer
Lars Tran Vinding
Testspecialist
Andrii Volosovych
Web Developer
Derrick Wade
Site Manager
Lena Wienecke Andersen
Korrekturlæser
Sarah Louise Vangsgaard Winge
Kommunikations- og marketingkonsulent
Marianne Wolter
Digital redaktør, praktisk-musisk
Axel Wyatt Finn Thorson
Webudvikler
Michael Østergaard
Læremiddelkonsulent