Kontakt din læremiddelkonsulent

Det er vigtigt for os, at vores brugere får mest muligt ud af deres læringsportaler. Derfor sidder jeres personlige læremiddelkonsulent altid klar til at vejlede jer om alt fra indkøb til implementering af jeres digitale læremidler. Du finder din konsulent ved at vælge din kommune i menuen herunder.  Du kan også booke et gratis kursus eller en workshop til din skole her.

Vælg kommune for at finde din lokale læremiddelkonsulent.

Erik Andersen
Service- og systemspecialist
+4542606080
erik@clioonline.dk
Karina J. Ø. Bai
Læremiddelkonsulent
+4542606087
karinab@clioonline.dk
Nikolaj Sigh Jeritslev
Læremiddelkonsulent
+4531606026
nikolaj@clioonline.dk
Maria Jul Lindemann
Læremiddelkonsulent
+4553555612
marial@clioonline.dk
Rose Larsen
Læremiddelkonsulent
+4531606067
rose@clioonline.dk
Rune Larsen
Salgs- og markedschef
Anne Lindberg Thomsen
Læremiddelkonsulent
+4553637300
annet@clioonline.dk
Anders Peter Nielsen
Implementeringskonsulent
+4529767374
anders@clioonline.dk
Kennet Just Nielsen
Læremiddelkonsulent
+4531606062
kennet@clioonline.dk
Maja Pedersen
Læremiddelkonsulent
+4531606063
majap@clioonline.dk
Knud Sehested
Læremiddelkonsulent
+4553550386
knud@clioonline.dk
Martin Thomsen
Implementeringskonsulent
Michael Østergaard
Læremiddelkonsulent