Kontakt din læremiddelkonsulent

Det er vigtigt for os, at vores brugere får mest muligt ud af deres læringsportaler. Derfor sidder jeres personlige læremiddelkonsulent altid klar til at vejlede jer om alt fra indkøb til implementering af jeres digitale læremidler. Du finder din konsulent ved at vælge din kommune i menuen herunder.  Du kan også booke et gratis kursus eller en workshop til din skole her.

Vælg kommune for at finde din lokale læremiddelkonsulent.

Simone Bach-Dissing
Læremiddelkonsulent
Karina J. Ø. Bai
Læremiddelkonsulent
+4542606087
karinab@clioonline.dk
Maria Jul Lindemann
Læremiddelkonsulent
+4553555612
marial@clioonline.dk
Rose Larsen
Læremiddelkonsulent
+4531606067
rose@clioonline.dk
Rune Larsen
Salgs- og markedschef
Kennet Just Nielsen
Læremiddelkonsulent
+4531606062
kennet@clioonline.dk
Knud Sehested
Læremiddelkonsulent
+4553550386
knud@clioonline.dk
Daniel Sørensen
Læremiddelkonsulent
+4542605080
daniel@clioonline.dk
Michael Østergaard
Læremiddelkonsulent